SEAT Tarraco’nun Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu SEAT Tarraco’nun Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu
2017 yılının sonlarında SUV modelleri bir biri ardına sızdırılmış (bilerek veya bilmeyerek) ve 2018 yılının adeta SUV araba yılı olacağının sinyalleri verilmişti. Özellikle VAG... SEAT Tarraco’nun Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu

2017 yılının sonlarında SUV modelleri bir biri ardına sızdırılmış (bilerek veya bilmeyerek) ve 2018 yılının adeta SUV araba yılı olacağının sinyalleri verilmişti.

Özellikle VAG grubu (Volkswagen Grubu) Suv modellere çok hızlı bir giriş yapmış ve yeni modelleri ardı ardına duyurmuştu.

Son olarak SEAT Arona ile piyasaya çıkmış ve kompakt SUV sınıfında oldukça iddialı bir konuma gelmişti. Şu anda ise SEAT daha büyük SUV olarak Tarraco‘nun fotoğraflarını ve özelliklerini sızdırdı.

SEAT Tarraco

SEAT’in yeni SUV modeli, sızdırılan görüntülere göre güncel ve yepyeni bir tasarım dilini bünyesinde barındırıyor. Çıkıntılı tampon yapısı ve altıgen ızgarasıyla kardeşlerinden farklı görünen otomobilin arka bölümünde üç parçalı stop yapısı dikkat çekiyor. İç mekanda ise klasik SEAT çizgileri görülse de yeni bilgi-eğlence sistemi aradan sıyrılmayı başarıyor.

SEAT Tarraco

SEAT Tarraco, grubun benzer modelleri Skoda Kodiaq ve Volkswagen Tiguan gibi MQB platformunda üretilecek. Tarraco, kaputunun altında 1.4 ve 2.0 litrelik TSI motorların yanı sıra dizel ve hibrit seçeneklerinden oluşan geniş bir yelpaze sunacak. Son olarak yılın son çeyreğinde tanıtılacak aracın fiyat etiketinin 30.000 Euro’dan başlamasının beklendiğini belirtelim.

:: Yeni Seat Tarraco Almayı Düşünüyor musunuz?

Henüz Yorum Bulunmuyor.

İlk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir