Renault Twingo 2019 Makyajlı Olarak Çıkacak Renault Twingo 2019 Makyajlı Olarak Çıkacak
Bir dönem Türkiye’de en çok satan arabalardan birisi olan Renault Twingo 2019 modeli için makyajlanarak çıkacağı haberi, Twingo sevenleri sevindirdi. 2014 yılından kasan değiştiren... Renault Twingo 2019 Makyajlı Olarak Çıkacak

Bir dönem Türkiye’de en çok satan arabalardan birisi olan Renault Twingo 2019 modeli için makyajlanarak çıkacağı haberi, Twingo sevenleri sevindirdi. 2014 yılından kasan değiştiren Renault Twingo o yıldan beri aynı kasayı kullanıyor. 2019 yılında makyajlı kasası ile yollara çıkmaya hazırlanıyor.

lde edilen görüntülerde ön tamponun altında ufak değişimler dikkat çekiyor. Köşelerdeki yeni hava girişleri de gözlerden kaçmıyor. Ayrıca yuvarlak hatlar sanki bu kasada biraz daha fazla kullanılmış gibi.

Arka bölümde ise dikdörtgen grafikler dikkat çekiyor. Ancak yuvarlak stoplar hala kullanılıyor. Ön tamponda olduğu gibi arka tamponda da bazı değişiklikler  yapılmış.

Kabin hakkında henüz net bir bilgimiz yok ancak güncellenmiş bir multimedya sistemi Twingo modelinde kesinlikle yer alacaktır.

Yeni Renault Twingo

Yeni Twingo’ nun motor seçenekleri ise 70 hp’ lik 1.0, 190 hp’ lik 0.9  ve 110 hp’ lik 0.9 ünitelerden oluşuyor.

:: 2019 Makyajlı Twingo Almayı Düşünür müsünüz?

Henüz Yorum Bulunmuyor.

İlk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir