2020 Audi RS 7 Şimdiden Hazır 2020 Audi RS 7 Şimdiden Hazır

2020 Audi RS 7 Şimdiden Hazır

Audi 27 Kasım 2017 Arabalar 0   35 İzlenme

Audi’nin üst seviye modellerinden bir tanesi olan Audi RS7, 2020 yılındaki modeli için çalışmalar son hızla devam ederken, sürüş testleri başlamış oldu. Yollarda yeni... 2020 Audi RS 7 Şimdiden Hazır

Audi’nin üst seviye modellerinden bir tanesi olan Audi RS7, 2020 yılındaki modeli için çalışmalar son hızla devam ederken, sürüş testleri başlamış oldu. Yollarda yeni Audi RS7’nin kamuflajlı fotoğrafları görülmüş olsa dahi çıkacak olan model hakkında oldukça bilgi veriyor.

Audi RS 7 ‘nin ilk casus fotoğrafları ortaya çıktı: Audi patronu, Porsche Panamera’dan alınacka olan 700 hp’lik plug-in hibrid güç aktarma organı seçeneğini onayladı.

Audi’ nin gelecek nesil dört kapılı coupe modeli, gelecek yıl yapılacak lansman öncesi casus kameralara yakalandı.Yeni modelde, Porsche modellerinde gördüğümüz motoru göreceğiz.

Yeni model, Audi A8 ile aynı platformu kullanıyor. MLB Evo adı verilen platform sayesinde hibrit motor da desteklenebiliyor.

Tasarım direktörünün açıklamasına göre yeni RS 7 iki farklı motor seçeneği ile gelecek.Başlangıç modelinde 4,0 litrelik V8 ünite yer alacak.Biraz daha pahalı olan versiyonda ise Panamera Turbo S R-hibrit modelinde kullanılan V8 ünite görev yapacak.

Modelin vites seçeneği ise 8 ileri otomatik olacak.Ayrıca dört tekerlekten çekiş sistemi de desteklenecek.

Henüz Yorum Bulunmuyor.

İlk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir