2019 Yeni Jetta Detayları ve Fotoğrafları Ortaya Çıktı 2019 Yeni Jetta Detayları ve Fotoğrafları Ortaya Çıktı
Volkswagen‘in egzoz emisyonu skandalı sonrasında bir süre jetta satışlarına ara vermişti. 2017 yılının ortalarında tekrar satışına başlanan Jettta’nın güncellenmesi, makyaj yapılması bekleniyordu. Hatta bir... 2019 Yeni Jetta Detayları ve Fotoğrafları Ortaya Çıktı

Volkswagen‘in egzoz emisyonu skandalı sonrasında bir süre jetta satışlarına ara vermişti. 2017 yılının ortalarında tekrar satışına başlanan Jettta’nın güncellenmesi, makyaj yapılması bekleniyordu. Hatta bir çok kaynakta Jetta yerine başka aracın çıkacağı da söylenenler arasındaydı.

2019 model jetta için Amerika versiyonu 2017’nin ortasında duyurulmuştu fakat Avrupa modeli hakkında bilgi verilmemişti. Şu an için Avrupa modelininde Amerika modeli ile aynı olacağı belirtildi.

Yeni nesil Jetta, önceki versiyonuna göre artık çok daha dinamik yapıyla karşımıza çıktı. Ön ve iç tasarımı kendine özgü olmasına karşın arka tasarımının  yeni Audi A4 modeline benzemesi nedeniyle bir çok kişiden eleştiri almış durumda.

2019 Yeni Kasa Volkswagen Jetta Fotoğraf Galerisi:

[/vc_column

Özellikleri
2019 Yeni Kasa Volkswagen Jetta tepeden tırnağa varana kadar değiştirildi. Yepyeni yaşam alanı sunulan araçta deri koltuklar, dijital gösterge paneli, 10 farklı iç ambiyans aydınlatması, Apple CarPlay ve Android Auto destekli yeni multimedya ekranı, 400 watt gücündeki BeatsAudio ses sistemi gibi donanımlara ek olarak ileri çarpışma uyarısı, adaptif hız sabitleyici, şerit takip ve uyarı sistemi, otomatik uzun far asistanı, kör nokta algılama, geri görüş kamerası gibi özelliklerde sunulacak. Yeni Jetta, Amerikan versiyonu S, SE, SEL ve SEL adlı 4 farklı donanımla gelecek ve ilerleyen dönemde R-Line adlı spor versiyonu da sunulacak. Onunla birlikte özel trimler, sportif kitler ve elektronik diferansiyel kilidi de standart olarak sunulacak.

Yeni Volkswagen Jetta

Ne Zaman Çıkacak?
Volkswagen, teknik verilerden de bilgi verdi. Yeni jenerasyon Jetta’nın aks aralığı 2561 mm’den 2684 mm‘ye çıkarılmış. Öte yandan ilk etapta kaputun altında 1.4 TSi 150 ps 250 nm torkluk turbo benzinli motor görev yapacak. Daha sonra çeşitlenecek. Bu motora 6 ileri manuel ve 8 ileri otomatik şanzıman eşlik edecek. Artan uzunluk, bu aracı bekleyenler için daha iyi diz mesafesi anlamına geliyor. Ayrıca bagaj alanının da artmasına direkt etki edecek. İlk etapta Volkswagen bütün verileri paylaşmadığı için bagaj alanı, performans verileri ve yakıt tüketimi hakkında şimdilik bilgi veremiyorum. Fakat netleştikçe onları da aktaracağım.

:: Yeni Jetta Almayı Düşünüyor musunuz?

Henüz Yorum Bulunmuyor.

İlk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir