2019 Ford Edge Özellikleri ve Fiyat 2019 Ford Edge Özellikleri ve Fiyat
Ford’ un premium modeli Edge’ nin makyajlı hali örtüsünü kaldırdı. 2.0 litrelik Ecoblue motor ile gelen 2019 Edge heybetli tasarımı ile dikkat çekiyor. Ford’... 2019 Ford Edge Özellikleri ve Fiyat

Ford’ un premium modeli Edge’ nin makyajlı hali örtüsünü kaldırdı. 2.0 litrelik Ecoblue motor ile gelen 2019 Edge heybetli tasarımı ile dikkat çekiyor.

Ford’ un “en teknolojik suv modeli” olarak tanıttığı Edge, güncellenmiş bir  yeni ön cephe, revize edilmiş bir ızgara ve yeniden tasarlanmış bir LED far takımı ile geldi.  İç değişiklikler ise çok fazla değil. Yeniden tasarlanmış bir ön konsol, yeni 3D dijital gösterge paneli, kablosuz şarj istasyonu ve B&O PLAY ses sistemi yapılan değişiklikler arasında.

Daha şık bir Edge modeli isteyenler ise ST-Line paketini tercih edebilirler. Bu pakette 20 inç alaşım jantlar ve alüminyum pedallar ve Miko-Dinamica adı verilen koltuklar oldukça dikkat çekiyor.

Kaputunun altında 238 hp üreten yeni 2.0 litrelik EcoBlue bi-turbo dizel motor ile gelen model 8 ileri otomatik şanzıman ile kombine edildi. Dört tekerlekten çekiş sistemi de modelin bir diğer özelliği.

2019 Ford Edge

 

Performansı biraz daha az isteyenler ise 150 hp’ lik ve 190 hp’ lik 2.0 litrelik motoru tercih edebilirler.

Yeni Edge’ nin fiyatı ve satış zamanı yakın zamanda açıklanacak.Türkiye’de ise büyük ihtimalle bir ya da iki showroomda yer alacaktır.

Henüz Yorum Bulunmuyor.

İlk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir