2018 Volkswagen T-Cross Kameralara Yakalandı 2018 Volkswagen T-Cross Kameralara Yakalandı
SUV model piyasası giderek daha da hareketleniyor. 2018 yılının SUV araba yılı olacağını daha önceden sizlere duyurmuştuk. Firmalar kompact suv modellerini ardı ardına duyuruyorlar.... 2018 Volkswagen T-Cross Kameralara Yakalandı

SUV model piyasası giderek daha da hareketleniyor. 2018 yılının SUV araba yılı olacağını daha önceden sizlere duyurmuştuk. Firmalar kompact suv modellerini ardı ardına duyuruyorlar. Hatta duyurulardan öteye testler başlamış durumda.

VolkswagenAtlas ve T-Roc modellerinin ardından Polo’nun sınıfında markanın en küçük SUV modeli olmaya aday T-Cross modelini duyurmuştu. Volkswagen  T-Cross modeli test edilirken karların üzerinde kameralara yakalandı.

Yeni T-Cross modeli, markanın popüler modeli Polo‘yu baz alarak geliştiriliyor. Seat Arona ve Audi Q2’nin de kullandığı MQB platformunda yükselen otomobil, boyutsal olarak kardeşleriyle benzer gibi görünüyor. Bunun dışında ağır kamuflajın altında tasarımsal olarak neler yattığını bilemiyoruz. Ancak ön panjur ve arka bölümdeki ipuçlarından hareketle T-Cross’un Volkswagen’in muhafazakar çizgilerini takip ettiğini söyleyebiliriz.

Volkswagen’den gelen bilgiler, T-Cross modelinin farklı tavan rengi gibi seçimlerle beraber sportif bir görünüme sahip olduğunu bildiriyor. Ayrıca aracın kaputunun altında, markanın klasikleşen 4 silindirli TDi ve TSi motor seçeneklerinin yer alacağı tahmin ediliyor. Önümüzdeki yıl tanıtılacak olan Volkswagen T-Cross‘un ardından VW’nin SUV ailesine 2021’e kadar en az 2 yeni model daha katılacak.

 

Henüz Yorum Bulunmuyor.

İlk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir