2018 Seat Arona Fiyat Listesi Açıklandı 2018 Seat Arona Fiyat Listesi Açıklandı
Los Angeles otomobil fuarı kapılarını basın mensuplarına açtı ve ardından herkes için ziyarete açılacak. Otomobil Firmaları bir bir arabalarını tanıtırken geçtiğimiz günlerde özelliklerini ve... 2018 Seat Arona Fiyat Listesi Açıklandı

Los Angeles otomobil fuarı kapılarını basın mensuplarına açtı ve ardından herkes için ziyarete açılacak. Otomobil Firmaları bir bir arabalarını tanıtırken geçtiğimiz günlerde özelliklerini ve tahmini fiyatını yazdığımız 2018 Seat Arona Kompakt SUV aracı‘nın tam fiyat listesi açıklandı. (Seat Arona özelliklerini anlattığımız yazımız için Tıklayınız.)

Seat, Ateca’nın küçük modeli olan ve ibiza’nın SUV modeli olarak tasarlanan 2018 Seat Arona‘nın Türkiye fiyatını sonunda açıkladı. Fiyat listesine aşağıdan bakabilirsiniz. 2018 model Seat Arona ülkemize ilk etapta sadece 1.0 TSI motor ile gelecek. Vergi avantajı ve ÖTV avantajı ile şu anda fiyatının uygun olduğu söylenebilir.

Arona tasarım avantajı ile kişiselleştirmeye olanak sağlayan bir araç. Renk seçenekleri, alt ve üst kabin renklerinin farklı olabilmesi ile toplamda 68 farklı kombinasyon yapılabilecek. Ayrıca iç mekanda kişilerin isteğine göre değiştirilebilecek. Şu an için 5 ana gövde renk seçeneği ile satışa sunulmuş durumda.

Yeni 2018 Seat Arona Fotoğraf Galerisi:

Seat Arona motoru 3 silindirli 1.0 TSI ile benzinli motorda 95 BG ve 115 BG güç üretebilecek. 6 ileri Manuel ve 7 ileri Otomatik DGS şanzıman seçeneği bulunuyor.

İbiza’da yer alan tüm eğlence sistemleri Arona‘da yer alacak. Android Auto ve Apple Car Play desteği verecek olan Arona ses sistemlerinde Beats kullanacak.

Ibiza, Leon, ve Ateca’da olduğu gibi Seat, Arona‘yı da Reference, Style, FR ve Xcellence donanımlarıyla satacak. İlk etapta ülkemize sadece Style ve Xcellence donanım paketleri getirilmiş olsada ardından Reference ve FR modelleri de gelecek.

2018 Seat Arona Fiyat Listesi
Model Fiyat
1.0 EcoTSI 95 HP S&S Style 92,000
1.0 EcoTSI 115 HP DSG S&S Style 100,000
1.0 EcoTSI 115 HP DSG S&S Xcellence 107,000

:: Bu Fiyatlara Seat Arona Alır mısınız?

Henüz Yorum Bulunmuyor.

İlk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir