2018 Mazda 6 Sedan Makyajlandı 2018 Mazda 6 Sedan Makyajlandı

2018 Mazda 6 Sedan Makyajlandı

Mazda 16 Kasım 2017 Arabalar 0   63 İzlenme

Mazda, kendi çizgisinde araba üretmeye devam ediyor. Son çıkardığı modellerde daha keskin hatlara yer veren Mazda, Üst seviye aracı olan Mazda 6‘da makyaj yaparak... 2018 Mazda 6 Sedan Makyajlandı

Mazda, kendi çizgisinde araba üretmeye devam ediyor. Son çıkardığı modellerde daha keskin hatlara yer veren Mazda, Üst seviye aracı olan Mazda 6‘da makyaj yaparak 2018 model Mazda 6 için daha keskin hatlar ile yeni bir Mazda 6 ortaya çıkardı.

Mazda 6 makyaj sonrası daha dinamik hatlara, keskin çizgilere sahip olmasının yanında motor’da da değişiklikler yaptı. CX-5 ‘te gördüğümüz çizgiler Mazda 6’da da karşımıza çıktı. Ön bölümde CX-5‘e göre biraz daha sadeleştirme yapılmış.

Makyajlama sonrası en büyük yenilik kaputun altında yapılmış görünüyor. 2018 Mazda 6 modeli 2,5 litrelik motor ile gelecek. Yeni teknoloji ile yapılmış olan motor düşük yakıt tüketimi ve CO salınımı sağlayacak. Motorun teknik özellikleri, yakıt tüketimi gibi bilgileri henüz resmi olarak açıklanmadı fakat performans olarak CX-9 seviyesinde olması bekleniyor. Motor hacminin büyük olması ülkemizde bir dezavantaj malesef. Vergi yönünden oldukça eksi puan alacak.

:: Yeni Mazda 6 Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Henüz Yorum Bulunmuyor.

İlk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir